C.B.K. spol. s r.o., Štrková 27/606, 010 08 Žilina 8 PO - PIA / 7:30 - 16:00

Referencie

Na slovenskom trhu pôsobíme už viac ako dve desaťročia a za ten čas sme spolupracovali s veľkým množstvom firiem na mnohých prestížnych projektoch. Prečítajte si o nás viac.

Odborná rada nad zlato
Odborná rada nad zlato
Pozdravujem návštevníkov tejto stránky. Pracujem ako hodinový opravár a pri tomto type práce je dôležité, aby som sa vedel rýchlo dostať ku kvalitnému materiálu, určenému na opravu vodovodných, kanalizačných či plynových potrubí. Môžem povedať, že som nadmieru spokojný so širokým výberom komponentov v C.B.K. Oceňujem najmä veľkú odbornosť a ochotu zamestnancov nájsť problém a pomôcť ho vyriešiť. Vždy, keď som ich oslovil s požiadavkou, dostalo sa mi ako odborného, tak aj ústretového prístupu. Uvidíte, budete spokojní.
Roman Synák
hodinový opravár, Žilina
Hladká bytová rekonštrukcia
Hladká bytová rekonštrukcia
Veľké ĎAKUJEM firme C.B.K. za príjemný a odborne vyškolený personál, ktorý mi pomohol pri mojej rekonštrukcii bytu, ako s vodoinštaláciou a podlahovým kúrením, tak aj s kompletizáciou kúpeľne a toalety od výberu vane, umývadla a batérií, až po kúpeľňový nábytok a doplnky. Vrelo odporúčam, ak hľadáte profesionálov, ktorí k vašim potrebám pristupujú s ochotou.
Bibiána Sekáčova
Dekády dôvery
Dekády dôvery
Firma C.B.K. je pre nás solídny obchodný partner vyše dvoch dekád. Už fakt, že sme tak dlho ich verným zákazníkom, svedčí o našej spokojnosti. Pri nákupe tovaru oceňujeme nielen jeho vysokú kvalitu a spoľahlivé doručenie, ale aj odborný a po ľudskej stránke príjemný prístup zamestnancov firmy. Vychádzajú v ústrety našim požiadavkám a uľahčujú nám prácu. Za mňa a moju firmu môžem teda len odporučiť – pre obchodníkov, inštalatérov aj ostatných zákazníkov.
Štefan Baláž
firma CONSOL

Realizácie staviebPrerábky
Prerábky

ZŠ Karpatská Vlčince – Žilina
ZŠ Karpatská Vlčince – Žilina

Zelená škôlka Hliny – Žilina
Zelená škôlka Hliny – Žilina

Rezidenčná stavba bez stresov
Rezidenčná stavba bez stresov
Výstavba rezidenčných objektov vždy prináša nepredvídateľné situácie a výzvy. Ani stavba Live centra v Liptovskom Mikuláši nebola výnimkou. Tlačia vás termíny a viete, že s prácou sa nepohnete, kým všetko na stavenisku nebude na svojom mieste presne vtedy, kedy to potrebujete. O to dôležitejšie je spájať sa s dodávateľmi, ktorí vaše objednávky vedia nielen vybaviť, ale ich aj vybaviť načas. Pre našu firmu znamenala spolupráca s C.B.K. poriadne odbremenenie od starostí s výstavbou. My sami fungujeme na trhu už od roku 1993 a preto vieme, koľko driny je za budovaním dobrej reputácie. C.B.K. si vážime ako partnera, ktorý neostáva nič dlžný svojej dobrej povesti v brandži.

Modernizácia stredoškolských toaliet
Modernizácia stredoškolských toaliet
Pri prerábke toaliet Strednej odbornej školy technickej v Čadci sme mali od začiatku jasno, na koho sa obrátime, keďže s C.B.K. máme za sebou už niekoľko úspešne zrealizovaných projektov a vždy sme boli spokojní. Vzhľadom na to, že predmetom zákazky boli školské sociálne zariadenia a predpokladá sa ich časté využívanie, hlavnou požiadavkou z našej strany bola odolnosť, trvácnosť a ľahká údržba materiálov. V C.B.K. nám vyhotovili ponuku, ktorá spĺňala požadovaný kvalitatívny štandard aj naše predstavy o cene.

Predajú aj poradia
Predajú aj poradia
Na C.B.K. sme sa obrátili pri riešení sanitárnych úprav pre Národnú transfúznu stanicu Žilina. Na spolupráci si najviac pochvaľujeme férové a odborné jednanie. Zástupcovia z C.B.K. nám neposkytli iba materiál, ale aj svoje know-how. Vidieť, že tam pracujú ľudia, čo svojmu kumštu rozumejú, lebo ho robia dlho a nespia na vavrínoch. V dobe, keď si musíte dávať pozor na fušerov, je výhrou natrafiť na dodávateľa, na ktorého je absolútne spoľahnutie.

Päťhviezdičková spolupráca
Päťhviezdičková spolupráca
S veľkoobchodom C.B.K. sme intenzívne spolupracovali pri minuloročnej realizácii stavebných prác na Chalets Jasná. Nakoľko išlo o štvorhviezdičkové ubytovacie zariadenie, priorita bola, samozrejme, v použití prvotriednych materiálov. Vďaka expertíze ľudí z C.B.K. sme mali istotu, že naozaj pracujeme s tým najlepším, čo súčasný stavebninový trh ponúka. Ľudia od nich sledujú trendy a vedia odporučiť, čo naozaj potrebujete. Nezveličujem, keď poviem, že naša skúsenosť s C.B.K. by bola nie na štyri, ale rovno na päť hviezdičiek.